22 серпня 2021 року в Будапешті в Церкві Св. Михайла пройшла святкова Літургія-Молитва за Україну, з якої в Угорщині розпочалися заходи з відзначення 30-ї річниці відновлення Незалежності України.
Святкову службу відслужив священик УГКЦ отець Андрій.
Учасників Молитви з нагоди свята привітала Надзвичайний і Повноважний Посол України в Угорщині Любов Непоп, яка наголосила, що початок святкових заходів саме з Молитви за Україну є глибоко символічним, адже наша віра допомагала багатьом поколінням українців зберігати впевненість, що, попри всі складнощі, наша держава знову буде вільною і незалежною. Ми знаємо ціну нашої свободи. Наші воїни і зараз платять своїми життями, відстоюючи нашу державу в протидії російській агресії. Але Україна є і буде. І сьогодні ми в цьому впевнені більше, ніж будь-коли.
До учасників заходу з вітальним словом також звернулася Голова Товариства української культури Угорщини Ярослава Хортяні.