• A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
  • Українською
  • English
  • Magyar nyelv
Зустріч Міністра юстиції України Дениса Малюськи з Командувачем Державного командування кримінально-виконавчої служби Угорщини Тамашем Товтом
Опубліковано 05 жовтня 2021 року о 11:05

У понеділок, 4 жовтня, Міністр юстиції України Денис Малюська, в рамках візиту до Угорщини, відвідав одну з пенітенціарних установ м. Будапешт з метою вивчення досвіду Угорщини в організації роботи пенітенціарних об'єктів.
Денис Малюська провів зустріч із Командувачем Державного командування кримінально-виконавчої служби Угорщини Тамашем Товтом  та керівником в’язниці Золтаном Божо, а також оглянув сам об'єкт – одну з найбільших в Угорщині в'язниць.

Угорська сторона поінформувала про роботу Державного командування кримінально-виконавчої служби Угорщини, налагодження роботи та навчання ув'язнених в установах позбавлення волі, що, згідно із угорським законодавством, є обов'язковим, а також про зусилля, що вживаються, аби пенітенціарні установи могли самі себе утримувати ( мають пекарні, виготовляють макаронні вибори, бійні, меблі, вікна, і навіть беруть участь у будівництві нових пенітенціарних об'єктів). 

Примітно, що Державна кримінально-виконавча служба має у своєму підпорядкуванні 10 компаній, які є конкурентоздатними і вагомими гравцями на ринку. Таким чином Державна кримінально-виконавча служба досить успішна у забезпеченні самих себе.

Угорська сторона також поділилася досягненнями у питанні діджиталізації, зокрема у розробці та впровадженні власних мобільних додатків  для працівників пенітенціарних об'єктів та ув'язнених.

https://www.facebook.com/minjust.official/posts/1289085888179752

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux