Сьогодні, 24 серпня, з нагоди 30-річчя відновлення Незалежності України, за сприяння Почесного консула України в місті Шіофок Золтана Хорвата в кольори українського прапора було підсвічено водонапірну башту в м.Шіофок, яка є символів цього міста, а сам Шіофок вважається неофіційною столицею угорського Балатону - озера, яке самі угорці називають угорським морем.
То ж на Балатоні, одному з головних курортних місць Угорщини, також відсвяткували День Незалежності України!
До святкування в Шіофоку долучився і заступник мера міста др. Габор Надь.
Зі святом!
Слава Україні!
Героям Слава!