• A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
  • Українською
  • English
  • Magyar nyelv
Українські діти прибули на відпочинок до Угорщини
Опубліковано 16 липня 2026 року о 13:05

До міста Загонь прибула група українських дітей з Білозерської громади Херсонської області для літнього відпочинку та оздоровлення. Містечка Загонь та Білозерка є містами-побратимами, про що було підписано договір у квітні 2026 року.
Юних гостей зустріли мер міста Загонь Ласло Гелмеці та Надзвичайний і Повноважний Посол України в Угорщині проф. Федір Шандор.
Упродовж літа в таборі відпочинуть 50 українських дітей у рамках двох заїздів з Херсонщини та Закарпаття. Для них підготовлено насичену програму оздоровлення, культурно-пізнавальних заходів і дозвілля.
Українські дипломати подякували угорській стороні, керівництву та громаді міста Загонь за гостинний прийом, постійну підтримку України та реалізацію гуманітарних ініціатив.
Сторони також обговорили подальші гуманітарні проєкти і розвиток міжрегіонального співробітництва між Україною та Угорщиною.
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux