30-31 травня 2018 року в Будапешті пройшла міжнародна енергетична конференція «Інтеграція газових ринків України та ЄС: виклики і можливості», яка була присвячена прогресу в реформуванні енергетичного сектору України та шляхам його інтеграції до енергетичного ринку ЄС. Захід був організований Регіональним центром дослідження енергетичної політики (м. Будапешт) у співпраці з НАК «Нафтогаз України» та Посольством України в Угорщині.
Серед учасників конференції були Заступник Міністра зовнішньої економіки і закордонних справ Угорщини Л.Мадяр, Державний секретар Міністерства інновацій та технологій Угорщини П.Кадер’як, помічник Державного секретаря США з питань енергетичної дипломатії Сандра Оудкірк, керівники компаній-газотранспортних операторів з України, Угорщини, Польщі, Словаччини та Румунії, а також представники ділових, експертних та журналістських кіл з країн Західної та Центрально-Східної Європи. На експертному рівні Україна на заході була представлена провідним фахівцем відділу міжнародного співробітнитцва та комунікацій Дипломатичної академії України ім. Геннадія Удовенка при МЗС України В.Константиновою та асоційованим експертом Центру глобальних досліджень «Стратегія ХХI» (м. Київ) І.Стукаленко.
У своїй промові перед учасниками конференції Надзвичайний і Повноважний Посол України в Угорщині Любов Непоп привернула увагу до результатів візиту Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана до Брюсселя 24-25 травня ц.р., в ході якого було обговорено питання взаємодії у сфері енергетики, а також підсумків українсько-американських перемовин під час відвідання С.Оудкірк 14-15 травня ц.р. міста Київ. Посол наголосила, що реформа енергетичного сектору України стала однією з найбільш успішних і країна продовжить рухатися цим шляхом відповідно до Угоди про асоціацію з ЄС, водночас розраховуючи, що і ЄС згідно з умовами Угоди протидіятиме реалізації проектів, які можуть зашкодити енергетичній безпеці України, зокрема Північному потоку-2 та продовженню Турецького потоку.
Наголосивши на кроках, які вживаються НАК «Нафтогаз України» для стягнення з Газпрому суми, яку він має сплатити відповідно до рішень Стокгольмського арбітражу, Л.Непоп закликала учасників заходу до взаємодії у спільній модернізації та експлуатації української ГТС та використанні підземних сховищ газу, до просування ідеї перенесення точки закупівлі російського газу на українсько-російський кордон, а також підтвердила зацікавленість України в отриманні американського газу через LNG термінали.