1 березня 2018 року відбулася зустріч Посла України в Угорщині Любові Непоп з угорськими бізнесменами.
У ході зустрічі Л.Непоп поінформувала присутніх про економічну ситуацію в Україні, основні позитивні економічні тенденції за результатами 2017 року та водночас негативні економічні наслідки військової агресії РФ проти України, а також зупинилася на питаннях сучасного стану та перспектив розвитку двосторонніх українсько-угорських торговельно-економічних відносин.
Окрему увагу Л.Непоп приділила питанню здійснення реформ в Україні, зокрема в сферах енергетики, медицини, приватизації, пенсійній та судовій, а також про заходи щодо протидії корупції.
Посол наголосила, що 20 лютого у Києві відбулась Міжнародна зустріч високого рівня з питань реформ в Україні за участю Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана, Голови Верховної Ради України Андрія Парубія, Міністра закордонних справ Данії Андерса Самуельсена, яка продовжила практику проведення заходів високого рівня з питань реформ в Україні, започатковану у липні 2017 року в Лондоні проведенням Ukraine Reform Conference, які є платформою для обміну думками на високому рівні та пошуку ефективних реформаторських рішень. Наступна Міжнародна конференція з питань реформ в України відбудеться в Копенгагені 27 червня.
Поінформувавши про прес-конференцію Президента України Петра Порошенка 28 лютого ц.р. «Виклики-2018», Посол підкреслила, що дуже важливі кроки зроблені в напрямку децентралізації, які вже приносять перші плоди для територіальних громад і працюють в інтересах місцевих громад. Створено новий Верховний Суд. Представлено проект закону про Національне бюро фінансової безпеки, створення якого розраховане на забезпечення прав платників податків та боротьбу з корупцією. Представлено проект закону «Про валюту», спрямований на лібералізацію валютного регулювання відповідно до Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, тобто на його приведення у повну відповідність до норм Євросоюзу.
Окрему увагу було приділено обговоренню співробітництва в енергетичній сфері, наголошено на важливості протидії будівництву газопроводів в обхід України, а також поінформовано про рішення Стокгольмського арбітражного суду на користь НАК «Нафтогаз України» в суперечці з ПАТ «Газпром» як в справі щодо контракту на поставки газу, так і щодо транзитного контракту.
Наприкінці зустрічі було обговорено можливості та основні напрямки поглиблення двостороннього торговельного-економічного та інвестиційного співробітництва між Україною і Угорщиною.