• A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
  • Українською
  • English
  • Magyar nyelv
Посольством України в Угорщині спільно з адміністрацією Культурного центру «Палац Дуно» було відкрито персональну виставку
Опубліковано 07 червня 2012 року о 14:35

07 червня 2012 року Посольством України в Угорщині спільно з адміністрацією Культурного центру «Палац Дуно» у виставковій залі зазначеного закладу культури було відкрито персональну виставку творів образотворчого мистецтва члена Спілки художників України, Заслуженого художника України та Заслуженого художника АР Крим Тетяни Шевченко, видатного майстра художнього текстилю та пастельного живопису.

Відкрив виставку Посол України в Угорщині Юрій Мушка, який звернув увагу присутніх на самобутність творчості Т.Шевченко у різних жанрах образотворчого мистецтва, а також відмітив важливість поширення української культури і мистецтва за межами України.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux