4 жовтня 2017 року Посол України в Угорщині Любов Непоп зустрілася з учасниками програми для молодих політиків з країн-учасниць ініціативи ЄС Східне партнерство «Майбутнє Європи. З перших вуст», організованої інститутом ім. Р.Шумана та Європейською народною партією.
З п’ятнадцяти учасників програми п’ятеро представляли українські політичні сили - Блок Петра Порошенка, Батьківщину, Демократичний Альянс та Самопоміч.
У своєму виступі Посол наголосила, що ЄС і надалі залишається привабливим для багатьох країн як об'єднання, що базується на спільних цінностях солідарності, свободи і демократії, завдяки яким йому вдається досягати і економічного прогресу та процвітання.
Л.Непоп підкреслила, що глобальний світ вимагає від ЄС здатності протистояти таким сучасним викликами як міграційна криза, теорористична загроза, російська гібридна війна, яка включає не лише агресію проти України, а і широку дезінформаційну кампанію всередині ЄС. Посол зазначила, що для подолання цих викликів і загроз, збереження та посилення ролі Євросоюзу як глобального гравця важлива взаємодія з партнерами.
Л. Непоп підкреслила необхідність досягнення в рамках СхП результатів, відчутних для громадян країн-учасниць ініціативи, а в контексті підготовки до наступного саміту Східного партнерства наголосила на ключовому значенні запровадження диференційованого підходу до розвитку відносин ЄС з державами СхП та визнання європейських прагнень України, Грузії і Молдови.
Посол окремо зупинилася на відносинах Києва з Євросоюзом, візначивши, що 2017 рік став історичним, адже з 11 червня почав діяти безвізовий режим з ЄС для громадян України, а з 1 вересня набула чинності Угода про асоціацію. Україна рухається шляхом реформ, водночас розраховує на подальшу підтримку з боку Євросоюзу для відновлення територіальної цілісності і миру в нашій державі.
Відповідаючи на запитання щодо Закону "Про освіту" в контексті українсько-угорських відносин, Посол наголосила, що Україна готова до діалогу, щоб зняти занепокоєння, і висловила переконання, що відносини між нашими сусідніми країнами і надалі мають залишатися партнерськими.