4 березня 2017 року Посольство України в Угорщині спільно з Державним самоврядуванням українців Угорщини провело низку заходів з нагоди відзначення Дня української культури в Угорщині.
Святкування розпочалися біля меморіальної дошки на честь виходу альманаху «Русалка Дністровая», встановленої на стіні колишньої Королівської друкарні Угорщини, де у 1837 році його було випущено. З цієї нагоди 20 лютого 1998 року Товариство української культури в Угорщині та Посольство України в Угорщині встановили тут меморіальну дошку, що й започаткувало щорічне проведення наприкінці лютого-початку березня Дня української культури в Угорщині.
Урочисті заходи продовжилися відкриттям у концертному залі "Дуна Палота" виставки українських художників, а також святковим концертом вихованців української недільної школи, українських музикантів Угорщини та переможців першого міжнародного конкурсу-фестивалю мистецтв «Stankovych fest».
Звертаючись до гостей заходу перед початком концерту, Посол України в Угорщині Любов Непоп наголосила, що культура допомагає народам краще зрозуміти одне одного, і відзначила важливість культури як у становленні будь-якої держави,так і в розвитку міждержавних відносин. Посол підкреслила, що, розвиваючи свою культуру, дбаючи про свою країну, усвідомлюючи, що державність є найвищою цінністю, яка дається народу, ми зможемо перемогти російську агресію і розраховуємо в цьому на підтримку як української громади за кордоном, так і наших партнерів, у тому числі Угорщини.
До гостей з вітальними словами також звернулися Голова Державного самоврядування українців Угорщини Юрій Кравченко, який зазначив, що сьогоднішнім святом українська громада прагне показати багатство української культури, та Речник української громади у Державних Зборах Ярослава Хортяні, яка висловила сподівання, що на сьогоднішньому святі кожен відчує себе ближче до України.
Концерт закінчився піснею у виконанні однієї з переможців конкурсу «Stankovych fest» Анастасії Чубінської, присвяченою захисникам України від російській агресії, яку зал вітав стоячи.