• A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • Українською
 • English
 • Magyar nyelv
Тимчасовий повірений у справах України в Угорщині М.Юнгер провів зустріч з угорськими журналістами – членами Вседержавної спілки угорських журналістів
Опубліковано 01 квітня 2015 року о 18:13

1 квітня 2015 року Тимчасовий повірений у справах України в Угорщині Михайло Юнгер провів зустріч з угорськими журналістами – членами Вседержавної спілки угорських журналістів. Участь у зустріч взяло близько 15 представників провідних ЗМІ Угорщини, у тому числі газет „Непсабадшаг” та „Непсава”, інтернет-видань „Індекс”, „ГВГ” та „168 ора”.
У ході зустрічі було детально висвітлено причини виникнення поточної ситуації в Україні та справжні мотиви агресії РФ проти нашої держави, які полягають у далекоглядному прагненні перетворити Україну на „сіру” зону свого впливу, розпалити та законсервувати конфлікт з метою недопущення інтеграції України до ЄС та НАТО; спростовано міф про те, що російська агресія була спричинена прагненням Кремля до захисту російської меншини; відзначено, що спроби Кремля зробити з кримських татар „другу Чечню” зазнали поразки; висвітлено ситуацію із забезпеченням прав національних меншин в Україні та наголошено на відсутності у нашій державі проблеми російської меншини; підкреслено, що значна частина учасників Євромайдану була російськомовними українцями. 
Також було наголошено, що нинішня ситуація в Україні містить небезпеку не лише для нашої держави, а й для усієї Європи, адже не можна виключати вірогідність її подальшої ескалації; висвітлено стан виконання сторонами Мінських домовленостей; поінформовано про численні випадки порушення терористами режиму припинення вогню та неможливість підтвердження моніторинговою місією ОБСЄ відведення проросійськими терористами озброєння; відзначено обмежені можливості діяльності моніторингової місії ОБСЄ; озвучено заклик України до міжнародної спільноти направити на Донбас міжнародну миротворчу місію під егідою ООН або ЄС для розділення сторін та забезпечення контролю над українсько-російським державним кордоном, а також поінформовано про відповідне звернення ВРУ; роз’яснено, що наразі лише міжнародні миротворці можуть забезпечити мир на Донбасі, що є основною передумовою для врегулювання ситуації та проведення, відповідно до Мінських домовленостей, місцевих виборів згідно з українським законодавством. Також було наголошено, що в Україні має місце не повстання, а воєнна агресія іншої держави, у зв’язку з чим існує гостра необхідність надання міжнародною спільнотою нашій державі оборонної зброї для захисту її суверенітету, території та населення. 
На відповідні запитання було спростовано міф щодо розділеності України та роз’яснено відсутність підстав для запровадження у нашій державі федерального устрою; висвітлено справжню ситуацію із постачанням газу та електроенергії на Донбасі та роз’яснено причини припинення здійснення на окупованій території соціальних виплат, зарплат та пенсій. 
Також було висвітлено позицію офіційного Будапешта щодо подій в Україні та воєнної агресії РФ; відзначено, що попри різну риторику, Будапешт підтримав усі резолюції та санкції ЄС проти РФ, що є однозначним свідченням підтримки нашої держави. Водночас, було відзначено несвоєчасність висловлювань офіційних очільників Угорщини щодо необхідності захисту 150-тисячної угорської меншини України; у якості позитивного прикладу було наведено чітку і однозначну позицію офіційної Варшави, яка має набагато більш чисельнішу національну меншину в Україні. 
На відповідне запитання було роз’яснено поточну економічну ситуацію в Україні; поінформовано про виділення МВФ кредиту нашій державі загальним розміром 25 млрд. дол. США на відновлення економіки та подолання наслідків гуманітарної катастрофи, спричиненої воєнною агресією РФ.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux