30 вересня Посольством України в Угорщині спільно з Офісом із залучення та підтримки інвестицій UkraineInvest, Почесним консулом України у м. Шіофок та угорською компанією «East-West Mentor» проведено перший он-лайн вебінар для угорського бізнесу.
До учасників заходу звернулася Надзвичайний і Повноважний Посол України в Угорщині Любов Непоп, яка відзначила, що в умовах епідемії коронавірусу зростає значення нових форм взаємодії і такий вебінар є нашою спільною відповіддю на виклики, з якими ми зараз зіштовхуємося. Водночас, як зазначила Посол, нинішня ситуація є також шансом для України та Угорщини відкрити для себе заново можливості взаємодії між нашими країнами.
Виконавчий директор Офісу із залучення та підтримки інвестицій “UkraineInvest” Сергій Цівкач презентував представникам угорського бізнесу інвестиційні можливості України, а також новий інвестиційний довідник UkraineInvest Guide.
Л.Непоп та С.Цівкач запросили учасників і надалі брати участь в он-лайн заходах, які будуть організовуватися Посольство України в Угорщині у взаємодії з UkraineInvest, а також взяти участь в організації торговельної місії угорських компаній до України з метою презентації інвестиційного та виробничого потенціалу регіонів України, коли це дозволить ситуація з карантинними обмеженнями.