8 жовтня 2014 року Тимчасовий повірений у справах України в Угорщині Михайло Юнгер зустрівся з українськими студентами-міжнародниками, учасниками програми Єврошколи „Угорщина: досвід Вишеградської групи в ЄС”.
Під час зустрічі Тимчасовий повірений поінформував студентів щодо актуального стану та подальших перспектив розвитку українсько-угорських відносин, розповів про поточну діяльність зовнішньополітичної служби України та специфіку роботи дипломата у нинішніх реаліях.
У рамках перебування в Угорщині українські студенти також відвідали Державні Збори Угорщини, Міністерство зовнішньої економіки і закордонних справ Угорщини та мерію м. Будапешт, провели зустрічі в Інституті зовнішньої політики та Будапештському університеті „Корвінус”, а також оглянули визначні місця угорської столиці.