4 квітня 2014 року одне з центральних друкованих видань Угорщини – газета „Мадяр Гірлап” опублікувала на своїх шпальтах інтерв’ю Посла України в Угорщині Юрія Мушки щодо ситуації в Україні.
У публікації під назвою „Мета України – приєднання до ЄС” Посол наголосив на тому, що Київ ніколи не відмовиться від Криму, який є невід’ємною частиною Української держави, ані від українських громадян, які проживають на його території; висловив сподівання, що санкції Заходу матимуть вплив на Москву, і ситуацію вдасться вирішити дипломатичним шляхом. На коментар журналіста про те, що Кремль „лише посміхається у відповідь на санкції Заходу”, Посол наголосив, що результатом антиросійських санкцій на сьогодні стали девальвація рубля та знецінення акцій великих російських компаній. Також було поінформовано про кроки Уряду України у напрямку подолання енергетичної залежності від Росії та підкреслено подальше небажання Москви до конструктивного двостороннього діалогу з актуальних питань порядку денного, у тому числі у сфері енергетичної співпраці. На коментар журналіста щодо обговорення керівниками зовнішньополітичних відомств РФ та США можливої зміни державного устрою України Посол підкреслив, що рішення з таких питань можуть ухвалюватися виключно Українською державою, а також наголосив на неприйнятності для української влади запровадження федеративної форми правління, поряд з готовністю до розширення кола повноважень місцевих органів влади.
На відповідні запитання Посол запевнив, що новий закон про мови враховуватиме інтереси, у тому числі, й угорської національної меншини України; повідомив про вказівку Міністерства внутрішніх справ України щодо здачі нелегальної зброї та висловив упевненість, що в країні буде встановлено правопорядок.
Також було висвітлено умови отримання кредиту МВФ; наголошено на неминучості запровадження рестрикційних заходів та здійснення структурних змін для виходу Української держави з поточної економічної кризи.
У контексті співпраці України з ЄС Посол повідомив про запровадження ЄС в односторонньому порядку торговельних пільг для українських товарів; наголосив на тому, що лібералізація Євросоюзом візового режиму для громадян України зміцнила б впевненість українців у правильності європейського вибору; висловив переконання щодо запровадження ЄС найближчим часом безвізового режиму для України; підтвердив незмінність європейського вибору України та однозначне прагнення України до повноправного членства в ЄС, поряд з розвитком взаємовигідної співпраці зі східними сусідами.