15-16 травня 2013 р., за сприяння Посольства України в Угорщині, відбувся візит ректора Прикарпатського національного університету ім. В.Стефаника І.Є.Цепенди до Угорщини.
Ректор І.Є.Цепенда провів зустрічі з представниками Державного секретаріату з питань освіти Міністерства людських ресурсів Угорщини, ректорами Наукового університету ім. Л.Етвеша та Будапештського економічного інституту, керівництвом та викладачами кафедри української філології Наукового університету ім.Л.Етвеша, а також головою Державного самоврядування українців Угорщини та Товариства української культури в Угорщині Я.Хортяні.
У ході візиту було обговорено шляхи активізації українсько-угорського співробітництва у сфері освіти та науки, налагодження контактів між ВНЗ двох країн, започаткування студентських обмінів, а також можливості участі представників української громади Угорщини в конкурсах знань української мови, які проводяться Прикарпатським національним університетом.