Посольство України в Угорщині

Київ 20:35

Делегація Казначейства України відвідала Угорщину з робочим візитом

03 жовтня, 19:45

1-3 жовтня Голова Казначейства Тетяна Слюз та начальник Управління ліквідності та казначейських операцій Казначейства Ольга Павловська відвідали з робочим візитом Будапешт.

Під час візиту делегація Казначейства взяла участь у дводенному тематичному семінарі Міжнародної асоціації казначейських служб (AIST) на тему: «Єдиний казначейський рахунок, управління боргом і казначейства». Семінар організовано за підтримки Державного казначейства Угорщини під керівництвом Йозефа Месареша.
У ході семінару обговорюються питання щодо управління ліквідністю Єдиного казначейського рахунку (далі – ЄКР) та боргом. Сьогодні свої системи презентували такі країни, як Угорщина, Мавританія, Сенегал і Туніс. Зокрема, були розглянуті питання структури ЄКР, моделей прогнозування залишків на ЄКР, розміщення тимчасово вільних коштів на депозитних рахунках, здійснення операцій щодо управління боргом. Також відбулися обговорення у групах, на яких країни-учасники семінару обмінялися досвідом щодо запровадження та управління ЄКР.