Посольство України в Угорщині

Тимчасовий повірений М.Юнгер провів зустріч з українськими студентами - міжнародниками, які перебували в Угорщині у рамках освітньої програми Єврошколи "Угорщина: досвід Вишеградської групи в ЄС”

04 березня 2016, 17:54

3 березня 2016 року Тимчасовий повірений у справах України в Угорщині Михайло Юнгер провів зустріч з українськими студентами - міжнародниками, які перебували в Угорщині у рамках освітньої програми Єврошколи "Угорщина: досвід Вишеградської групи в ЄС”.

У ході зустрічі М.Юнгер розповів майбутнім дипломатам про актуальний стан та подальші перспективи розвитку українсько-угорських відносин, висвітлив поточну діяльність зовнішньополітичної служби України та окреслив основні виклики, які постають перед українськими дипломатами за кордоном у нинішніх надзвичайно складних реаліях.

У рамках перебування в Угорщині українські студенти також відвідали Державні Збори Угорщини, Міністерство зовнішньої економіки і закордонних справ Угорщини, мерію м. Будапешт, провели зустрічі в Інституті зовнішньої економіки та закордонних справ Угорщини та Будапештському університеті „Корвінус”, а також долучилися до організованої Посольством флешмоб-акції "Крим - це Україна" до 2-ої річниці окупації півострова.