Посольство України в Угорщині

Виступ Тимчасового повіреного у справах України в Угорщині М.Юнгера на телеканалі "Гір ТВ"

25 березня 2015, 17:41

25 березня 2015 р. Тимчасовий повірений у справах України в Угорщині Михайло Юнгер виступив у прямому ефірі програмиЗовнішньополітичні хвилини телеканалу Гір ТВ.

У ході виступу керівник установи, серед іншого, висвітлив стан виконання сторонами Мінських домовленостей; повідомив про численні випадки порушення терористами режиму припинення вогню, у результаті чого впродовж останнього півтора місяця 70 українських військовослужбовців загинуло і 400 зазнало поранень; розповів про нещодавні атаки терористів за допомогою танків та мінометів на населені пункти поблизу Маріуполя; підкреслив, що терористи не відвели важке озброєння та продовжують отримувати його від РФ; наголосив на недотриманні Росією положення Мінських домовленостей щодо звільнення усіх в’язнів, у тому числі Н.Савченко; відзначив обмежені можливості діяльності моніторингової місії ОБСЄ; озвучив заклик України до міжнародної спільноти направити на Донбас міжнародну миротворчу місію під егідою ООН або ЄС для розділення сторін та забезпечення контролю над українсько-російським державним кордоном, а також поінформував про відповідне звернення ВРУ.

На відповідне запитання телеведучого також було висвітлено поточну економічну ситуацію в Україні; поінформовано про виділення МВФ кредиту нашій державі загальним розміром 25 млрд. дол. США на відновлення економіки та подолання наслідків гуманітарної катастрофи, спричиненої воєнною агресією РФ.