Посольство України в Угорщині

Київ 05:49

Оголошення щодо тимчасового припинення прийому заяв на оформлення паспортів громадянина України для виїзду за кордон

12 березня 2015, 11:52

Шановні громадяни України!

Відповідно до вимог Закону України «Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус» Міністерство закордонних справ України започатковує оформлення та видачу закордонними дипломатичними установами України паспортних документів із безконтактним електронним носієм інформації (біометричних паспортів).

У цьому зв’язку, зважаючи на необхідність встановлення в Посольстві України в Угорщині оновленого програмного забезпечення з метою переходу на оформлення паспортних документів нового зразка (біометричних паспортів),Посольство тимчасово припиняє прийом заяв на оформлення паспортів громадянина України для виїзду за кордон.

Інформація про відновлення прийому заяв буде розміщена на офіційній веб-сторінці Посольства згодом.

У разі виникнення додаткових питань стосовно оформлення паспортних документів просимо телефонувати за номерами телефонів: +36 1 422 41 22, +36 1 422 41 23, +36 1 422 41 24.

З детальною інформацією про біометричні документи, оформлення яких незабаром буде започатковано в Посольстві України в Угорщині, можна ознайомитися на сторінці Державної міграційної служби України за посиланням: http://dmsu.gov.ua/biometrychni-dokumenty.