Посольство України в Угорщині

, Київ 12:10

В Угорщині пройшли поминальні заходи з нагоди 32-ої річниці Чорнобильської трагедії

30 квітня, 19:09

29 квітня ц.р. у церкві Св. Міхая парафії Покрови Богородиці в Будапешті пройшли поминальні заходи, організовані Посольством разом з Українською Греко-Католицькою церквою та Товариством української культури Угорщини з нагоди 32-ої річниці Чорнобильської трагедії.
На початку заходу священик Української Греко-Католицької церкви отець Дем'ян відслужив панахиду за жертвами Чорнобильської трагедії.
У рамках поминальних заходів також пройшов концерт-реквієм у виконанні тенора Львівського квартету «Леон Вочі» Назара Тацишина.
Надзвичайний і Повноважний Посол України в Угорщині Любов Непоп, звертаючись до учасників заходу, підкреслила: "Аварія на ЧАЕС примушує нас усіх замислитися над справжнім патріотизмом тих Героїв, які ліквідовували наслідки катастрофи ціною своїх життів; над тим, наскільки ми насправді взаємопов"язані і якою важливою є солідарність та взаємна допомога; над нашою відповідальністю за долю країни. Ці поняття сьогодні, в умовах протидії російській агресії, залишаються, як ніколи, актуальними".