Посольство України в Угорщині

Посольство України в Угорщині разом з українською громадою відзначили День Соборності України

20 січня, 23:26

20 січня 2018 р. в приміщенні концертного залу Самоврядування українців м. Будапешт відбулися урочисті заході з нагоди відзначення Дня Соборності України.

Відкриваючи захід, Надзвичайний і Повноважний Посол України в Угорщині Любов Непоп наголосила, що День Соборності є нагодою не лише  згадати про історичне значення об'єднання Західноукраїнської Народної Республіки та Української Народної Республіки в єдину соборну Українську державу, а і замислитися над важливістю на сучасному етапі збереження єдності всередині країни для протидії триваючій російській агресії, відновлення миру і територіальної цілісності України.

В ході заходу прозвучали Гімн України та Молитва за український народ.

Урочистий вечір продовжився святковим концертом за участю солістки Львівської обласної філармонії Маріанни Лаби та камерного ансамблю «Антоніо Вівалді» під керівництвом Лайоша Чюри, які виконали музичні твори світової і української класики.

Учасники заходу приєдналися до ІV міжнародного флешмобу на підтримку єдності України «United Ukraine», присвяченого Дню Соборності України.