Посольство України в Угорщині

Посол України в Угорщині Любов Непоп передала новорічні подарунки для дітей Великоберезнянської школи-інтернату в Закарпатській області

18 грудня 2017, 12:33

16 грудня Надзвичайний і Повноважний Посол України в Угорщині Любов Непоп передала новорічні подарунки для дітей Великоберезнянської загальноосвітньої санаторної школи-інтернату в Закарпатській області, над якою шефствує Посольство України в Угорщині. Передача подарунків була організована Посольством за допомоги Почесного Консула України в Угорщині Алекса Ровта.

Перебуваючи в Закарпатті, Посол провела робочі зустрічі з Головою Закарпатської ОДА Геннадієм Москалем,  Головою Товариства угорської культури Закарпаття, народним депутатом Василем Брензовичем, Головою Берегівської РДА Іштваном Петрушкою, мером міста Берегове Золтаном Бабяком, а також відвідала виноробний комплекс «Чизай».

В ході зустрічей були обговорені питання, пов’язані з роллю і потенціалом Закарпаття у зміцненні українсько-угорських відносин, у захисті України від російської агресії, в просуванні України на шляху європейської та євроатлантичної інтеграції, а також у проведенні реформ. Відбувся обмін думками щодо економічних проектів, в тому числі було наголошено на важливості реалізації проекту з побудови об'їзної дороги навколо Берегова та необхідності розбудови пунктів пропуску на українсько-угорському кордоні. В контексті питання нового Закону України «Про освіту» обговорено плани Міністерства освіти і науки України з реалізації рекомендацій Венеціанської Комісії при імплементації цього закону та участі в цьому процесі національних меншин загалом і угорської громади зокрема.

Перебуваючи в Закарпатті, Посол разом з народним депутатом В.Брензовичем, Головою Берегівської РДА І.Петрушкою та міським головою З.Бабяком  вшанували пам'ять загиблих героїв АТО та Небесної сотні і поклали квіти до скорботної стели.