Посольство України в Угорщині

Заступник Міністра енергетики та вугільної промисловості України з питань європейської інтеграції Наталія Бойко взяла участь у 6-му Щорічному форумі Стратегії ЄС для Дунайського регіону в Будапешті

19 жовтня 2017, 11:05

18-19 жовтня 2017 року у м. Будапешт відбувся 6-й Щорічний форум Стратегії ЄС для Дунайського регіону, організований за сприяння Міністерства зовнішньої економіки і закордонних справ Угорщини (яка наразі є головуючою в EUSDR), Європейської Комісії та Дунайської транснаціональної програми. У заході взяла участь заступник Міністра енергетики  та вугільної промисловості України з питань євроінтеграції Наталія Бойко.

Захід був присвячений питанням енергетичної безпеки, відновлюваної енергетики, розвитку транспортних коридорів, екології та можливостями фінансування проектів у цих галузях.

Н.Бойко взяла участь у роботі панелі «Регіональна енергетична безпека», де обговорювався сучасний стан справ у енергетичній галузі України, досягнуті результати у напрямку запровадження реформ, а також досвід європейських країн в активному використанні відновлюваних джерел енергії.