Посольство України в Угорщині

Посол України в Угорщині відвідала місто Пілішчаба

24 квітня 2017, 19:12

25 квітня 2017 року Посол України в Угорщині Любов Непоп відвідала місто Пілішчаба для участі у спільних з угорською стороною заходах із вшанування пам’яті загиблих у Другій світовій війні.

В рамках заходів були покладені вінки до могили невідомого радянського воїна, до братської могили радянських воїнів, до могили ст. лейтенанта Ткаченка Андрія Миколайовича, а також до пам’ятного знаку угорцям, які загинули на фронтах Другої світової війни.

Участь у покладанні взяли мер міста Пілішчаба Андраш Фаркаш, Генеральний директор Інституту військової історії та військового музею Міністерства оборони Угорщини генерал-лейтенант у відставці Йожеф Холло, Директор Директорату військових поховань Міністерства оборони Угорщини Лайош Хорват, представник ветеранів Збройних Сил Угорщини полковник у відставці Ласло Кочіш та інші.

У своїй промові Посол наголосила, що, вшановуючи пам’ять про тих, хто загинув у Другій світовій війні, важливо зробити все для того, щоб ці жахіття не повторювалися. Л.Непоп підкреслила, що сьогодні Україна знову змушена переживати біль від втрат і протистояти російській агресії. Посол висловила вдячність угорській стороні за підтримку в питанні відновлення територіальної цілісності та миру в нашій державі і сподівання на те, що така підтримка буде й надалі продовжена.

 В рамках подальшої зустрічі Л.Непоп з мером міста А.Фаркашем були обговорені питання взаємодії в збереженні пам’яті про загиблих воїнів, у розвитку побратимських контактів між містами України та Угорщини, а також в реалізації інших спільних заходів.