Посольство України в Угорщині

Коментар МЗС України у зв'язку із перебуванням на тимчасово окупованій території АР Крим та м.Севастополь міністра оборони Російської Федерації С.Шойгу

09 вересня 2016, 20:49

У зв’язку з черговим неузгодженим з українською стороною перебуванням 09 вересня ц.р. на тимчасово окупованій території АР Крим та м.Севастополь міністра оборони Російської Федерації С.Шойгу російському зовнішньополітичному відомству надіслано ноту протесту.

Наголошено, що перебування С.Шойгу на території Автономної Республіки Крим та м.Севастополь є відвертим нехтуванням з боку російської влади державним суверенітетом України, свідченням порушення з боку Російської Федерації Статуту ООН, принципів і норм міжнародного права, свідомого ігнорування цією країною своїх міжнародних зобов’язань.

Вчергове підкреслено, що вся відповідальність за ці та інші порушення покладається на Російську Федерацію як державу-окупанта відповідно до норм міжнародного права, її посадових осіб, а також незаконні «органи кримської влади» та їх представників, які ухвалюють незаконні рішення та вчиняють протиправні дії.

Останні заяви та коментарі