Посольство України в Угорщині

, Київ 12:13

23 травня 2018 року у м. Київ відбудеться міжнародний діловий захід «Дніпропетровський регіон: відкритий інвестиційний діалог»

23 травня, 00:00

23 травня 2018 року у м. Київ відбудеться міжнародний діловий захід «Дніпропетровський регіон: відкритий інвестиційний діалог», який пройде в приміщенні Торгово-промислової палати України.
Організаторами заходу є Дніпропетровська обласна державна адміністрація та Дніпропетровська обласна рада, а саме КЗ «Дніпропетровське регіональне інвестиційне агентство».
Зазначений форум спрямований на ознайомлення потенційних іноземних інвесторів з промислово-виробничими, інвестиційними та науковими можливостями Дніпропетровського регіону, встановлення партнерських відносин з українськими виробниками, налагодження нових контактів як з приватним бізнесом, так і державними компаніями, проведення робочих зустрічей з представниками регіону і ознайомлення з інвестиційними проектами.

Програма заходу (англійською мовою).

Каталог про інвестиційну привабливість Дніпропетровського регіону (англійською мовою).

З питань отримання додаткової інформації щодо умов участі у форумі можна звертатись до контактної особи – керівника «Дніпропетровського регіонального інвестиційного агентства» Дніпропетровської обласної ради пані Валентини Затишняк: (056) 742 86 21, (056) 742 86 87, info@dia.dp.ua.